O nas

Pomoc w rozwoju przedsiębiorstwom i samorządom

Ekspert został powołany z myślą o pomocy w rozwoju przedsiębiorstwom XXI wieku. W dobie ostrej walki konkurencyjnej, szybko zmieniającym się otoczeniu, przedsiębiorstwa aby mogły się rozwijać i śmiało patrzeć w przyszłość muszą korzystać z profesjonalnej wiedzy i doświadczenia doradców biznesowych.

Naszą misją jest:

„ dostarczenie klientowi profesjonalnej wiedzy zapewniającej rozwój i osiąganie lepszych efektów gospodarczych niż konkurencja”

Zapewnić to ma profesjonalna kadra doświadczonych doradców, każdy w swojej dziedzinie. Współpracujemy z gronem doradców biznesowych, a także z doktorami i profesorami praktykami o wieloletnim doświadczeniu.

Doradztwo oraz szkolenia

U nas załatwisz wszystkie sprawy związane z założeniem przedsiębiorstwa, bieżącą obsługę w zakresie prowadzenia i rozwój firmy w przyszłości. Przeprowadzimy szkolenia z całego zakresu związanego z prowadzeniem działalności – zakres szkoleń opracowywany indywidualnie pod potrzeby firmy.

Przedsiębiorca przychodząc do nas nie musi już nigdzie więcej iść. U nas otrzyma:

– usługę doradztwa gospodarczego, szkolenia biznesowe,
– informację o funduszach unijnych i pomoc w pozyskaniu środków,
– obsługę prawną,
– obsługę księgową,
– ubezpieczenie majątku i komunikacyjne,
– obsługę informatyczną,
– obsługę marketingową i reklamową,
– obsługę BHP i P.POŻ.

Kompleksowa obsługa

Naszym celem jest kompleksowa obsługa firm, pomoc od momentu rejestracji firmy poprzez cały okres trwania działalności z naciskiem na jego rozwój. Szanując czas klienta zapewniamy mu obsługę w jednym miejscu wszystkich spraw związanych z działalnością gospodarczą.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Raz nawiązana współpraca staje się początkiem naszego wspólnego sukcesu, który owocuje przez wiele, wiele lat.

Zaprasza do współpracy z wyrazami szacunku
Dr Stanisław Kaczyński

Zaufali nam